Збоїща хочуть читати!

2 years ago by in народний дім

Народний дім на Збоїщах став простором для спільної діяльності, для взаємотворення та натхнення. Кожного дня тут зустрічаються діти та дорослі, яким би хотілось запропонувати хорошу та якісну літературу, книги, які б відповідали на їхні запитання та творили площину для нових пошуків і сенсів.
В Народному домі планується облаштувати бібліотеку, куди б всі бажаючі змогли приходити, читати те, що їх цікавить, спілкуватися з однодумцями та дискутувати. Найцікавіше те, що діти-відвідувачі хочуть читати, але, на жаль, батьки не завжди можуть купити їм бажані книги через певні об’єктивні, а інколи і суб’єктивні причини.
Зараз діти відвідують курси англійської мови, слухають лекції про мистецтво, грають настільні ігри, дивляться фільми. І тільки тепер, коли між нами, збоїщанами та працівниками Народного дому, зародилась довіра, ми розуміємо бажання та потреби місцевої громади.
Збоїщани хочуть читати! Ми вирішили розпочати роботу над збором та закупівлею книг для формування бібліотеки для всіх, без вікових обмежень чи орієнтувань тільки на дітей,  та звернутися до видавництв з проханнями долучитися до облаштування бібліотеки.

Тому якщо ви маєте книгу, якою хочете поділитись з іншими, приходьте в Народний дім на Збоїщах. Взамін отримаєте посмішки наших відвідувачів та чай з печеньками)))