Свої/Чужі Збоїща

1 year ago by in народний дім


Громадська організація 
klaster.in.ua спільно з проектом Громади в дії та за підтримки City Institute/Інститут міста 
ініціює новий соціокультурний проект під назвою «Свої/Чужі Збоїща», що має на меті розвивати свідомість громадян, спрямовану на позитивну зміну району Збоїща міста Львова.

Проект-дослідження мікрорайону Збоїща спрямований на знайомство з його мешканцями самими ж мешканцями на рівні пізнання з їхнім побутом, історіями родин та окремих громад. Цей проект – це спроба пошуку ідентичності збоїщан через історії та згадки членів родин з боку тих, хто розказує ці історії, так і з боку тих, хто слухає ці історії.

Очікуваним результатом проекту є формування колективної пам`яті збоїщан, залучення до ініціатив, збільшення концентрації та інтенсифікації спільної взаємодії та активності мешканців району Збоїща. Наближення жителів району до розуміння та усвідомлення своєї локальної ідентичності відповідно до цільових груп, видозміна та вплив на бачення району, залучення різних груп мешканців до втілення нових ідей у спільнотворенні району. Формування усвідомлення, що район Збоїща – є своєрідним центром і може розвиватися як окремий організм у міському просторі.

Таким чином, ми хочемо сприяти діалогу як ефективному інструментові взаємодії та порозуміння. Створюючи умови для відкритого діалогу та переосмислення минулого, ми створимо середовище для розвитку особистої та колективної відповідальності.