Brave Kids

2 years ago by in народний дім

DSC_0006 DSC_0009 DSC_0013 DSC_0046 DSC_0054 DSC_0072 DSC_0077 DSC_0086 DSC_0092 DSC_0097Цього року діти зі Львова,зокрема зі Збоїщ, взяли участь в освітньо-мистецькому проекті «Brave kids». Уявіть  собі: 120 дітей з 13 країн світу з чотирьох континентів разом, незважаючи на культурні, історичні та побутові відмінності, надихали один одного, спілкувались мовою мистецтва та створювали  спільний перформанс. Кожного дня діти пізнавали іншу культуру через спілкування з учасниками  з бразилійських фавел, біженців з Чечні або ж неймовірно талановитими хлопцями та дівчатами з з Уганди та Бурунді. Через мистецькі співпереживання протягом трьох тижнів діти надихались, щоб уявити краще майбутнє для себе, для своєї родини та країни, незважаючи на матеріальні статки.

Відважні діти – це платформа для позитивних змін.

Один з основних принципів фестивалю –  «Діти вчать дітей». І тільки за допомогою посередників,  молоді учасники  вчили  і підтримували один одного, заохочували обмінюватися ідеями , навичками і мистецькими підходами. І цей творчий процес  дав їм  можливість виразити себе і свою культуру.

Проект має дуже хороші засадничі ідеї, про які й нам варто не забувати:

Діти мають голос, свою думку. Прислухайтесь до них! Мистецтво створює  діалог, руйнує всі кордони та стереотипи. Рівні можливості для всіх, незалежно від матеріальних статків.

Після закінчення проекту найголовніше те,  що тепер ми маємо сім’ю в Польщі, Індії, Непалі, Словаччині, Грузії, Бразилії…Ми повернулись до Львова і привезли з собою багато енергії, ідей та любові. Хороша суміш, щоб впевненіше рухатись вперед)