КІНО НА РАЙОНАХ!

4 years ago by in урбан культура

Фестиваль Wiz-Art розширює культурну географію Львова – безкоштовні покази для підлітків та літніх людей у твоєму районі!

23 липня в рамках VI Міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art відбудеться серія спеціальних безкоштовних показів за межами центру Львова. Вперше львівська периферія стане майданчиком для перегляду яскравого кіно від фестивалю Wiz-Art.

Організатор(к)и розраховують, що серія “районних” показів викличе резонанс і стане поштовхом до децентралізації культурної мапи Львова. Завдання цих заходів – змістити центр культурних подій з площі Ринок до не менш важливих для історії міста районів: Левандівки, Збоїща, колишнього єврейського району. Головною особливістю кінопоказів  є запрошення до перегляду літніх людей та підлітків, а не лише молоді. Цим ми хочемо показати важливість діалогу між поколіннями та довести, що кіно можна дивитись і в 13 і в 60.

Wiz-Art 2013 готує дві програми під назвами “Вічні молоді” та “Помста підлітків”. Глядачі побачать понад 20 короткометражних стрічок про різні життєві ситуації, знайомі усім: кохання, подив, заздрість, народження, краса старості та зухвалість молодої крові. В програмі показу можна буде також побачити українську стрічку Юлії Гонтарук “Алкоголічка”

 

LISFF Wiz-Art 2013 teaser from Wiz-Art Festival on Vimeo.

 

Після перегляду підбірок, громаду районів запросять до обговорення побаченого. Ми хотіли б дізнатись, що думають місцеві мешканці  про культуру “на районі”, які події важливі для них і які враження залишить спільний перегляд короткого метру.

 

Покази відбудуться 23 липня о 17.00 та 19.00 на таких локаціях:

Народний дім на Збоїщах (вул. Мурована, 32),

Народний Дім на Левандівці (вул. Широка, 1)

Медіатека ЦМБ ім. Лесі Українки (вул. Мулярська, 2а, 4 поверх)

 

Програма показів

Координатор програми Денис Бортніков, 067 34 13 000

Більше інофрмації wiz-art.com.ua